Kompleksiniai Šildymo - Vėdinimo sprendimai

A, A+, A++

6kw

F2040 + VVMS320 + S135 6kw

ORAS-VANDUO su ištraukiamu oro moduliu

- NIBE VVM S320 turi išmanią ir patogią valdymo sistemą, užtikrinančią efektyvų šildymą / vėsinimą ir karšto vandens ruošimą. NIBE VVM S320 yra paprasta montuoti, nes komplekte yra vandens šildytuvas, papildoma elektrinė šildymo sistema, savireguliacinis cirkuliacinis siurblys, pripildymo vožtuvas, manometras, apsauginis vožtuvas ir išsiplėtimo indas – kitaip sakant, yra viskas, ko reikia įprastam montavimui. Su integruotu bevieliu internetu Wi-Fi S serijos įrenginys yra įprasta Jūsų išmanių namų dalis. Išmanioji technologija automatiškai koreguoja patalpų klimatą, kol Jūs visiškai valdote šilumos siurblį savo telefone ar planšetiniame kompiuteryje. Maksimalus komfortas ir minimalios energijos sąnaudos, tuo pačiu metu tausojant gamtą.

- NIBE F2040 yra išmanus, kompaktiškas, inverteriu valdomas oras-vanduo šilumos siurblys. NIBE F2040 optimaliai taupo energiją, nes šilumos siurblys ištisus metus automatiškai pritaiko savo galią prie jūsų namų poreikių. Šilumos siurblys veikia gali būti naudojami tiek naujuose, tiek renovuojamuose pastatuose, pasirenkant reikalingos įrangos kombinacijas. Karšto vandens talpos parenkamos pagal poreikį, gali dirbti kartu su jau esančiu šildymo katilu.

- NIBE S135 yra kompleksinis sprendimas, skirtas naudojimui su NIBE oras/vanduo šilumos siurblių sistemomis. Ištraukiamo oro modulis perdirba priverstinai ištraukto oro šilumą gerindamas patalpų klimatą, tuo pačiu mažindamas šildymo ir karšto vandens ruošimo kaštus. Visi Jūsų šildymo, karšto vandens ruošimo bei vėdinimo pareikiai valdomi tuo pačiu valdikliu, o jei prijungtas,- ir MyUplink.

- NIBE F2040-6 KW
- NIBE VVM S320
- NIBE S135


Kaina:
8 869,3 €
PVM 21%
1 539,3 €

Su pašto ir administravimo mokesčiaisNuostatos ir sąlygos - Siuntimo pranešimasParašykite
Paskambinkite
Apie